KUUTTI LAVONEN, tusch och blyertspenna, signerad och daterad 15/10 2003.
Kottar, bladstorlek 74 x 44.5 cm.
Ej examinerad ur ram.
Eino Leino: Helkavirsiä, Keuruu 2003. Illustrerad på titelsidan.
Original illustration till Eino Leinos Helkasånger.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
500 EUR