Madeleine Pyk – en samling F769

KUUTTI LAVONEN & CATHERINE KEUN, etsning och serigrafi, signerad och daterad 2005, numrerad 20/44.

"Interference Major", bildstorlek 152 x 115 cm.

Ej examinerad ur ram.

Klubbat pris
1 550
16 337
1 774
Utropspris
1 500 EUR
Budhistorik (12 bud)
24 maj 2020 20:38
1 550 EUR
24 maj 2020 20:33
1 500 EUR
24 maj 2020 20:33
1 450 EUR
24 maj 2020 20:33
1 400 EUR
24 maj 2020 20:33
1 350 EUR
24 maj 2020 20:32
1 300 EUR
24 maj 2020 20:32
1 250 EUR
24 maj 2020 20:32
1 200 EUR
24 maj 2020 20:32
1 150 EUR
24 maj 2020 19:37
1 100 EUR
24 maj 2020 11:14
1 050 EUR
15 maj 2020 14:08
1 000 EUR