Konst GrafikKuutti Lavonen
1232693
Kuutti Lavonen
(Finland, Född 1960)
Kuutti lavonen, litografi, signerad och daterad 2007. numrerad 62/90.

KUUTTI LAVONEN, litografi, signerad och daterad 2007. Numrerad 62/90

"Tobie", bildstorlek 61.5 x 43.5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Slutpris
720
7 537
809
Utropspris
600 EUR
Budhistorik (20 bud)
24 maj 20:23
720 EUR
24 maj 20:20
700 EUR
24 maj 20:12
680 EUR
8
24 maj 20:10
660 EUR
24 maj 17:33
640 EUR