Arne Jones E1299

Kuutti Lavonen

(Finland, Född 1960)
Kuutti Lavonen
(Finland, Född 1960)

KUUTTI LAVONEN, litografi, signerad och daterad 2007. Numrerad 62/90

"Tobie", bildstorlek 61.5 x 43.5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Klubbat pris
720
7 589
824
Utropspris
600 EUR
Budhistorik (20 bud)
24 maj 2020 20:23
720 EUR
24 maj 2020 20:20
700 EUR
24 maj 2020 20:12
680 EUR
8
24 maj 2020 20:10
660 EUR
24 maj 2020 17:33
640 EUR
24 maj 2020 8:43
620 EUR
23 maj 2020 11:48
600 EUR
23 maj 2020 9:20
580 EUR
19 maj 2020 18:50
560 EUR
18 maj 2020 17:44
540 EUR
17 maj 2020 10:49
520 EUR
17 maj 2020 10:49
500 EUR
17 maj 2020 10:23
480 EUR
17 maj 2020 10:13
460 EUR
17 maj 2020 10:13
450 EUR
16 maj 2020 19:31
440 EUR
16 maj 2020 19:30
420 EUR
15 maj 2020 19:50
400 EUR
15 maj 2020 18:24
160 EUR
15 maj 2020 16:07
150 EUR