Madeleine Pyk – en samling F769

Pelle Swedlund

(Sverige, 1865-1947)
Pelle Swedlund
(Sverige, 1865-1947)

PELLE SWEDLUND, olja på duk, signerad.

"Riksbanken - Höstkväll". Duk 60 x 71 cm.

Konstnär

Utropspris
6 000 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst, ansvarig äldre måleri
+46 (0)739 400 801