Pelle Swedlund

(Sverige, 1865-1947)
Pelle Swedlund
(Sverige, 1865-1947)

PELLE SWEDLUND, olja på duk, signerad och daterad 1897.

Vanitasstilleben. Duk 37 x 54 cm.

Konstnär

Utropspris
5 000 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801