Det är enkelt att bjuda på slagauktion!

Vilket av dessa fyra alternativ passar dig bäst?

1. Bjud via telefon 2. Bjud live online
3. Lämna ett inropsuppdrag
4. Bjud med spade direkt i auktionssalen

Läs mer och registrera dig

1188966
Pelle Swedlund
(1865-1947)
Pelle swedlund, olja på duk, signerad.

PELLE SWEDLUND, olja på duk, signerad.

"Le Beguinage". Duk 73 x 92 cm.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T7
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
12 000 SEK