1188985
Pelle Swedlund
(1865-1947)
Pelle swedlund, olja på duk, signerad och daterad -90.

PELLE SWEDLUND, olja på duk, signerad och daterad -90.

Manlig modell. Duk 80 x 56 cm.

Veck.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Slutpris
80 050
7 577
8 271
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (70 bud)
12
23 maj 21:25
80 050 SEK
23 maj 21:25
80 000 SEK
12
23 maj 21:25
77 000 SEK
23 maj 21:25
75 000 SEK
12
23 maj 21:24
72 000 SEK