1239147
Laila Pullinen
(Finland, 1933-2015)
Laila pullinen, litografi, signerad och daterad -94,  numrerad 16/50.

LAILA PULLINEN, litografi, signerad och daterad -94, numrerad 16/50.

Komposition. Bildstorlek 47 x 72 cm.

Helhetsintrycket är gott. Ej examinerad ur ram.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Slutpris
200
2 071
236
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (25 bud)
19 jul 19:39
200 EUR
19 jul 19:09
190 EUR
19 jul 19:09
180 EUR
19 jul 19:09
180 EUR
19 jul 18:50
170 EUR