Arne Jones E1299

Juhani Harri

(Finland, 1939-2003)
Juhani Harri
(Finland, 1939-2003)

JUHANI HARRI, litografi, signerad och daterad -98, numrerad 18/40.

Komposition. Bladstorlek 73 x 53 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
200
2 108
229
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (21 bud)
19 jul 2020 20:31
200 EUR
19 jul 2020 20:31
200 EUR
19 jul 2020 20:30
190 EUR
19 jul 2020 19:49
180 EUR
19 jul 2020 19:49
170 EUR
19 jul 2020 10:48
160 EUR
15 jul 2020 14:27
150 EUR
15 jul 2020 14:27
150 EUR
13 jul 2020 18:57
140 EUR
13 jul 2020 13:11
130 EUR
13 jul 2020 13:11
120 EUR
12 jul 2020 12:19
110 EUR
12 jul 2020 12:18
100 EUR
12 jul 2020 12:18
100 EUR
12 jul 2020 12:18
85 EUR
12 jul 2020 12:18
80 EUR
12 jul 2020 12:18
75 EUR
12 jul 2020 12:18
70 EUR
12 jul 2020 12:18
65 EUR
12 jul 2020 12:18
60 EUR
10 jul 2020 20:40
50 EUR