Konst GrafikFinnish prints
1239372
Kristian Krokfors
(Finland, Född 1952)
Kristian krokfors, serigrafi, signerad och daterad 2000, numbered 39/50.

KRISTIAN KROKFORS, serigrafi, signerad och daterad 2000, numbered 39/50.

"Aaltopuutarha 2". Bildstorlek 40 x 28 cm.

Helhetsintrycket är gott. Ej examinerad ur ram.

Slutpris
320
3 314
378
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (20 bud)
8
19 jul 14:03
320 EUR
19 jul 13:58
300 EUR
18 jul 11:42
280 EUR
16 jul 14:39
260 EUR
16 jul 14:39
260 EUR