Tapani Mikkonen

(Finland, 1952-2014)
Tapani Mikkonen
(Finland, 1952-2014)

TAPANI MIKKONEN, färglitografi, signerad och daterad 08, numrerad 76/100.

"Matkamuistoja" (Reseminnen), bildstorlek 43 x 35,5 cm

Helhetsintrycket är gott. Ej examinerad ur ram.

Klubbat pris
190
2 003
217
Utropspris
150 EUR
Budhistorik (9 bud)
19 jul 2020 10:37
190 EUR
19 jul 2020 10:37
180 EUR
19 jul 2020 10:36
170 EUR
19 jul 2020 10:36
160 EUR
18 jul 2020 20:47
150 EUR
18 jul 2020 20:47
140 EUR
18 jul 2020 10:30
85 EUR
18 jul 2020 0:02
80 EUR
13 jul 2020 15:27
70 EUR