1239381
Tapani Mikkonen
(Finland, 1952-2014)
Tapani mikkonen, färglitografi, signerad och daterad 08, numrerad 76/100.

TAPANI MIKKONEN, färglitografi, signerad och daterad 08, numrerad 76/100.

"Matkamuistoja" (Reseminnen), bildstorlek 43 x 35,5 cm

Helhetsintrycket är gott. Ej examinerad ur ram.

Slutpris
190
1 969
223
Utropspris
150 EUR
Budhistorik (9 bud)
19 jul 10:37
190 EUR
19 jul 10:37
180 EUR
19 jul 10:36
170 EUR
19 jul 10:36
160 EUR
18 jul 20:47
150 EUR