1239399
Simo Hannula
(Finland, Född 1932)
Simo hannula, etsning, signerad och daterad 1976, numrerad t.p.l'a 27/50.

SIMO HANNULA, etsning, signerad och daterad 1976, numrerad T.p.l'a 27/50.

"Kesällinen". Bildstorlek 13 x 10 cm.

Ej examinerad ur ram.

Slutpris
95
979
112
Utropspris
150 EUR
Budhistorik (13 bud)
19 jul 11:35
95 EUR
19 jul 11:35
90 EUR
19 jul 11:35
90 EUR
19 jul 11:34
85 EUR
19 jul 11:34
80 EUR