Konst GrafikFinnish prints
1239401
Outi Heiskanen
(Finland, Född 1937)
Outi heiskanen, etsning, signerad och daterad -05, numrerad 2/20.

OUTI HEISKANEN, etsning, signerad och daterad -05, numrerad 2/20.

"Trikki". Bildstorlek 10 x 7,5 cm.

Helhetsintrycket är gott. Ej examinerad ur ram.

Slutpris
170
1 762
199
Utropspris
150 EUR
Budhistorik (13 bud)
19 jul 13:57
170 EUR
19 jul 13:57
160 EUR
19 jul 13:54
150 EUR
19 jul 13:54
140 EUR
19 jul 13:53
130 EUR