Arne Jones E1299

Outi Heiskanen

(Finland, Född 1937)
Outi Heiskanen
(Finland, Född 1937)

OUTI HEISKANEN, etsning, signerad och daterad -05, numrerad 2/20.

"Trikki". Bildstorlek 10 x 7,5 cm.

Helhetsintrycket är gott. Ej examinerad ur ram.

Klubbat pris
170
1 792
195
Utropspris
150 EUR
Budhistorik (13 bud)
19 jul 2020 13:57
170 EUR
19 jul 2020 13:57
160 EUR
19 jul 2020 13:54
150 EUR
19 jul 2020 13:54
140 EUR
19 jul 2020 13:53
130 EUR
19 jul 2020 13:53
120 EUR
19 jul 2020 13:52
110 EUR
19 jul 2020 13:52
100 EUR
19 jul 2020 12:21
95 EUR
18 jul 2020 11:12
90 EUR
18 jul 2020 11:12
85 EUR
14 jul 2020 18:00
80 EUR
13 jul 2020 15:28
70 EUR