Pekka Ryynänen

(Finland, Född 1949)
Pekka Ryynänen
(Finland, Född 1949)

PEKKA RYYNÄNEN, serigrafi, signerad och daterad -87, numrerad 8/15.

Komposition. Bildstorlek 48 x 83 cm.

Ej examinerad ur ram. Spricka i glaset.

Klubbat pris
190
2 153
198
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (22 bud)
19 jul 2020 20:53
190 EUR
19 jul 2020 20:50
180 EUR
19 jul 2020 20:50
173 EUR
19 jul 2020 20:50
170 EUR
19 jul 2020 20:48
160 EUR
19 jul 2020 20:48
153 EUR
19 jul 2020 20:47
150 EUR
19 jul 2020 20:47
140 EUR
19 jul 2020 20:47
130 EUR
19 jul 2020 20:31
120 EUR
19 jul 2020 18:43
110 EUR
19 jul 2020 4:47
100 EUR
19 jul 2020 4:47
100 EUR
18 jul 2020 11:15
90 EUR
18 jul 2020 11:15
85 EUR
18 jul 2020 11:14
75 EUR
18 jul 2020 11:14
70 EUR
18 jul 2020 11:14
65 EUR
18 jul 2020 11:14
60 EUR
16 jul 2020 10:10
55 EUR
15 jul 2020 12:07
50 EUR
10 jul 2020 14:43
40 EUR