1239909
Veikko Vionoja
(Finland, 1909-2001)
Veikko vionoja, färglitografi, signerad och daterad 1979, numrerad 42/100.

VEIKKO VIONOJA, färglitografi, signerad och daterad 1979, numrerad 42/100.

Blommor på bordet. Bildstorlek 50 x 35 cm.

Ej examinerad ur ram.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Slutpris
150
1 555
176
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (16 bud)
19 jul 14:02
150 EUR
19 jul 14:02
150 EUR
19 jul 12:35
140 EUR
19 jul 12:35
130 EUR
19 jul 6:34
110 EUR