Konst GrafikFinnish prints
1240262
Pekka Ryynänen
(Finland, Född 1949)
Pekka ryynÄnen, serigrafi, signerad och daterad -08, numrerad 80/100.

PEKKA RYYNÄNEN, serigrafi, signerad och daterad -08, numrerad 80/100.

"Kvällen i Tibet", bildstorlek 59 x 41 cm.

Ej examinerad ur ram.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Slutpris
320
3 317
375
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (27 bud)
8
19 jul 20:31
320 EUR
19 jul 20:30
300 EUR
8
19 jul 20:30
290 EUR
19 jul 19:58
270 EUR
19 jul 19:58
250 EUR