Pekka Ryynänen

(Finland, Född 1949)
Pekka Ryynänen
(Finland, Född 1949)

PEKKA RYYNÄNEN, serigrafi, signerad och daterad -08, numrerad 80/100.

"Kvällen i Tibet", bildstorlek 59 x 41 cm.

Ej examinerad ur ram.

Klubbat pris
320
3 606
334
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (27 bud)
8
19 jul 2020 20:31
320 EUR
19 jul 2020 20:30
300 EUR
8
19 jul 2020 20:30
290 EUR
19 jul 2020 19:58
270 EUR
19 jul 2020 19:58
250 EUR
18 jul 2020 19:48
220 EUR
18 jul 2020 19:48
200 EUR
18 jul 2020 19:48
200 EUR
17 jul 2020 21:18
160 EUR
17 jul 2020 21:18
150 EUR
17 jul 2020 21:17
140 EUR
17 jul 2020 21:17
130 EUR
17 jul 2020 21:06
120 EUR
17 jul 2020 21:06
110 EUR
17 jul 2020 21:05
100 EUR
17 jul 2020 21:05
95 EUR
17 jul 2020 21:05
90 EUR
17 jul 2020 21:05
85 EUR
13 jul 2020 11:34
80 EUR
12 jul 2020 22:35
75 EUR
12 jul 2020 22:35
75 EUR
11 jul 2020 17:53
70 EUR
11 jul 2020 9:20
65 EUR
11 jul 2020 9:20
60 EUR
11 jul 2020 9:20
55 EUR
10 jul 2020 22:55
50 EUR
10 jul 2020 14:44
30 EUR