Pentti Lumikangas

(Finland, 1926-2005)
Pentti Lumikangas
(Finland, 1926-2005)

PENTTI LUMIKANGAS, akvatint och torrnål, signerad och daterad 1977, numrerad 61/70.

"Heijastus" (Spegling). Bildstorlek 19 x 27 cm.

Ej examinerad ur ram.

Klubbat pris
400
4 532
417
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (29 bud)
19 jul 2020 20:54
400 EUR
8
19 jul 2020 20:52
380 EUR
19 jul 2020 20:50
360 EUR
8
19 jul 2020 20:49
340 EUR
19 jul 2020 20:45
320 EUR
19 jul 2020 20:37
300 EUR
8
19 jul 2020 20:19
280 EUR
19 jul 2020 20:10
260 EUR
19 jul 2020 19:39
240 EUR
19 jul 2020 9:50
220 EUR
19 jul 2020 9:50
210 EUR
19 jul 2020 9:45
200 EUR
19 jul 2020 7:52
190 EUR
17 jul 2020 13:24
180 EUR
17 jul 2020 13:24
170 EUR
15 jul 2020 8:02
165 EUR
15 jul 2020 7:31
155 EUR
15 jul 2020 7:31
150 EUR
14 jul 2020 22:47
130 EUR
14 jul 2020 22:47
120 EUR
14 jul 2020 22:47
120 EUR
12 jul 2020 17:04
110 EUR
12 jul 2020 17:04
100 EUR
12 jul 2020 17:04
95 EUR
12 jul 2020 17:04
90 EUR
12 jul 2020 17:03
75 EUR
12 jul 2020 17:03
70 EUR
11 jul 2020 18:53
55 EUR
10 jul 2020 20:42
50 EUR

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

96. Mats Theselius, skåp, "National Geographic", Källemo, Värnamo efter 1990.
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
Budhistorik
28 000

ditt bud
Fair warning
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
24 000

ditt bud
23 000

ditt bud
Aktuellt bud:
28 000 SEK