Elina Luukanen

(Finland, Född 1941)
Elina Luukanen
(Finland, Född 1941)

ELINA LUUKANEN, färgetsning, signerad och daterad -93, numrerad 5/30 tpl'a.

"Varjo" (Skugga). Kuvakoko 30 x 29 cm.

Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
130
1 370
149
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (10 bud)
19 jul 2020 18:05
130 EUR
19 jul 2020 18:05
120 EUR
15 jul 2020 12:20
95 EUR
15 jul 2020 12:20
90 EUR
15 jul 2020 5:24
85 EUR
15 jul 2020 5:24
80 EUR
12 jul 2020 17:02
65 EUR
12 jul 2020 17:02
60 EUR
12 jul 2020 11:21
55 EUR
10 jul 2020 20:41
50 EUR