1240561
Elina Luukanen
(Finland, Född 1941)
Elina luukanen, färgetsning, signerad och daterad -93, numrerad 5/30 tpl'a.

ELINA LUUKANEN, färgetsning, signerad och daterad -93, numrerad 5/30 tpl'a.

"Varjo" (Skugga). Kuvakoko 30 x 29 cm.

Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Slutpris
130
1 347
153
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (10 bud)
19 jul 18:05
130 EUR
19 jul 18:05
120 EUR
15 jul 12:20
95 EUR
15 jul 12:20
90 EUR
15 jul 5:24
85 EUR