Konst GrafikFinnish prints
1242220
Elina Luukanen
(Finland, Född 1941)
Elina luukanen, etsning, signerad och daterad -80, numrerad 49/50 tpl'a.

ELINA LUUKANEN, etsning, signerad och daterad -80, numrerad 49/50 tpl'a.

"Kohtaaminen Weimarissa" (träff i Weimar). Bildstorlek 23 x 20 cm.

Ej examinerad ur ram.

Slutpris
110
1 139
130
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (7 bud)
19 jul 18:04
110 EUR
18 jul 19:47
100 EUR
18 jul 19:47
100 EUR
14 jul 21:52
65 EUR
14 jul 21:52
60 EUR