Konst GrafikFinnish prints
1242222
Inari Krohn
(Finland, Född 1945)
Inari krohn, linje-etsning och akvatint, signerad och daterad 1982, numrerad 3/30 tpl'a.

INARI KROHN, linje-etsning och akvatint, signerad och daterad 1982, numrerad 3/30 tpl'a.

"Simpukankerääjä". Plåtstorlek 20 x 23 cm.

Helhetsintrycket är gott. Ej examinerad ur ram.

Slutpris
280
2 899
331
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (27 bud)
19 jul 18:49
280 EUR
19 jul 17:47
260 EUR
19 jul 17:47
250 EUR
14 jul 14:00
240 EUR
14 jul 14:00
220 EUR