Juhani Linnovaara

(Finland, Född 1934)
Juhani Linnovaara
(Finland, Född 1934)

JUHANI LINNOVAARA, serigrafi, signerad och numrerad 17/150.

Gestalt. Bildstorlek 69 x 49 cm.

Ej examinerad ur ram.

Klubbat pris
1 250
13 175
1 431
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (29 bud)
19 jul 2020 13:55
1 250 EUR
8
19 jul 2020 13:55
1 205 EUR
8
19 jul 2020 13:55
1 150 EUR
19 jul 2020 13:55
1 100 EUR
8
19 jul 2020 13:54
970 EUR
19 jul 2020 13:54
950 EUR
8
19 jul 2020 13:54
820 EUR
19 jul 2020 13:54
800 EUR
8
19 jul 2020 13:53
720 EUR
19 jul 2020 13:53
700 EUR
8
19 jul 2020 13:53
670 EUR
19 jul 2020 13:53
650 EUR
19 jul 2020 13:53
625 EUR
8
19 jul 2020 13:53
605 EUR
19 jul 2020 13:51
540 EUR
19 jul 2020 13:51
520 EUR
19 jul 2020 13:49
480 EUR
19 jul 2020 13:49
460 EUR
19 jul 2020 13:04
440 EUR
19 jul 2020 12:40
420 EUR
19 jul 2020 12:39
400 EUR
19 jul 2020 12:39
380 EUR
19 jul 2020 9:26
360 EUR
18 jul 2020 17:34
340 EUR
18 jul 2020 17:02
320 EUR
18 jul 2020 17:02
310 EUR
17 jul 2020 20:54
300 EUR
13 jul 2020 15:27
200 EUR
13 jul 2020 15:04
50 EUR