1242744
Juhani Linnovaara
(Finland, Född 1934)
Juhani linnovaara, serigrafi, signerad och numrerad 17/150.

JUHANI LINNOVAARA, serigrafi, signerad och numrerad 17/150.

Gestalt. Bildstorlek 69 x 49 cm.

Ej examinerad ur ram.

Slutpris
1 250
12 884
1 480
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (29 bud)
19 jul 13:55
1 250 EUR
8
19 jul 13:55
1 205 EUR
8
19 jul 13:55
1 150 EUR
19 jul 13:55
1 100 EUR
8
19 jul 13:54
970 EUR