Konst GrafikFinnish prints
1245305
Frans Toikkanen
(Finland, 1926-2008)
Frans toikkanen, etsning, signerad och daterad -73, numrerad tpl'a 6/50.

FRANS TOIKKANEN, etsning, signerad och daterad -73, numrerad Tpl'a 6/50.

"Melankoli", plåtstorlek 25.5 x 30 cm.

Ej examinerad ur ram.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Slutpris
525
5 437
620
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (20 bud)
19 jul 19:41
525 EUR
8
19 jul 19:08
505 EUR
19 jul 13:26
485 EUR
8
19 jul 10:25
465 EUR
19 jul 10:25
450 EUR