Frans Toikkanen

(Finland, 1926-2008)
Frans Toikkanen
(Finland, 1926-2008)

FRANS TOIKKANEN, etsning, signerad och daterad -73, numrerad Tpl'a 6/50.

"Melankoli", plåtstorlek 25.5 x 30 cm.

Ej examinerad ur ram.

Klubbat pris
525
5 917
553
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (20 bud)
19 jul 2020 19:41
525 EUR
8
19 jul 2020 19:08
505 EUR
19 jul 2020 13:26
485 EUR
8
19 jul 2020 10:25
465 EUR
19 jul 2020 10:25
450 EUR
18 jul 2020 21:10
445 EUR
18 jul 2020 21:10
425 EUR
18 jul 2020 21:10
425 EUR
18 jul 2020 14:57
400 EUR
18 jul 2020 14:57
380 EUR
18 jul 2020 14:24
360 EUR
18 jul 2020 13:11
340 EUR
12 jul 2020 8:25
320 EUR
11 jul 2020 11:23
300 EUR
11 jul 2020 11:23
280 EUR
11 jul 2020 11:23
260 EUR
11 jul 2020 11:23
240 EUR
11 jul 2020 10:49
180 EUR
11 jul 2020 9:18
160 EUR
10 jul 2020 20:33
150 EUR