Ina Colliander

(Finland, 1905-1985)
Ina Colliander
(Finland, 1905-1985)

INA COLLIANDER, träsnitt, signerad och daterad -64, numrerad Tpl'a I-III, IV 6/10.

"Martyrserien I", bildstorlek 44 x 36.5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Klubbat pris
700
7 987
728
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (29 bud)
9
19 jul 2020 20:01
700 EUR
19 jul 2020 20:01
690 EUR
9
19 jul 2020 19:43
670 EUR
11
19 jul 2020 19:43
650 EUR
9
19 jul 2020 16:00
610 EUR
11
19 jul 2020 16:00
590 EUR
9
19 jul 2020 16:00
570 EUR
10
19 jul 2020 15:59
550 EUR
9
19 jul 2020 15:59
540 EUR
10
19 jul 2020 12:41
520 EUR
9
19 jul 2020 12:41
500 EUR
10
19 jul 2020 12:41
500 EUR
9
19 jul 2020 11:30
445 EUR
19 jul 2020 11:30
425 EUR
19 jul 2020 11:29
380 EUR
9
19 jul 2020 11:29
360 EUR
19 jul 2020 11:05
340 EUR
8
19 jul 2020 11:05
320 EUR
15 jul 2020 21:07
300 EUR
13 jul 2020 8:53
280 EUR
12 jul 2020 9:58
260 EUR
12 jul 2020 8:44
240 EUR
11 jul 2020 16:29
220 EUR
11 jul 2020 16:28
200 EUR
11 jul 2020 16:28
190 EUR
11 jul 2020 10:56
180 EUR
11 jul 2020 9:16
60 EUR
11 jul 2020 6:27
55 EUR
10 jul 2020 12:16
50 EUR