Vappu Heiska

(Finland, Född 1921)
Vappu Heiska
(Finland, Född 1921)

VAPPU HEISKA, litografi, signerad och daterad -80, numrerad Tpl'a 8/25.

"Från vintriga skogen", bildstorlek 35 x 49 cm.

Ej examinerad ur ram.

Klubbat pris
120
1 352
125
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (15 bud)
19 jul 2020 20:56
120 EUR
19 jul 2020 20:56
110 EUR
19 jul 2020 20:55
100 EUR
19 jul 2020 20:55
95 EUR
19 jul 2020 20:53
90 EUR
19 jul 2020 20:51
85 EUR
19 jul 2020 2:18
80 EUR
19 jul 2020 2:18
76 EUR
19 jul 2020 2:18
75 EUR
19 jul 2020 2:18
70 EUR
18 jul 2020 11:13
65 EUR
14 jul 2020 23:59
60 EUR
14 jul 2020 23:59
55 EUR
11 jul 2020 17:49
50 EUR
11 jul 2020 17:16
45 EUR