Konst GrafikFinnish prints
1247747
Vappu Heiska
(Finland, Född 1921)
Vappu heiska, litografi, signerad och daterad -80, numrerad tpl'a 8/25.

VAPPU HEISKA, litografi, signerad och daterad -80, numrerad Tpl'a 8/25.

"Från vintriga skogen", bildstorlek 35 x 49 cm.

Ej examinerad ur ram.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Slutpris
120
1 237
142
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (15 bud)
19 jul 20:56
120 EUR
19 jul 20:56
110 EUR
19 jul 20:55
100 EUR
19 jul 20:55
95 EUR
19 jul 20:53
90 EUR