Outi Heiskanen

(Finland, Född 1937)
Outi Heiskanen
(Finland, Född 1937)

OUTI HEISKANEN, etsning, signerad och daterad -07, numrerad E.a.1.

"Ungdom", plåtstorlek 19 x 24.5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Klubbat pris
220
2 479
232
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (25 bud)
9
19 jul 2020 20:41
220 EUR
19 jul 2020 20:39
200 EUR
9
19 jul 2020 20:38
190 EUR
19 jul 2020 20:37
180 EUR
9
19 jul 2020 20:36
170 EUR
19 jul 2020 20:33
160 EUR
8
19 jul 2020 20:32
150 EUR
19 jul 2020 20:30
140 EUR
8
19 jul 2020 20:30
130 EUR
19 jul 2020 20:29
120 EUR
19 jul 2020 16:39
110 EUR
12 jul 2020 13:57
100 EUR
12 jul 2020 7:54
95 EUR
11 jul 2020 23:14
90 EUR
11 jul 2020 23:14
90 EUR
11 jul 2020 14:45
85 EUR
11 jul 2020 14:45
80 EUR
11 jul 2020 14:45
80 EUR
11 jul 2020 13:22
75 EUR
11 jul 2020 13:22
70 EUR
11 jul 2020 13:22
70 EUR
11 jul 2020 13:22
65 EUR
11 jul 2020 13:22
60 EUR
11 jul 2020 11:51
55 EUR
10 jul 2020 20:39
50 EUR