Kimmo Kaivanto

(Finland, 1932-2012)
Kimmo Kaivanto
(Finland, 1932-2012)

KIMMO KAIVANTO, serigrafi, signerad och daterad -95, numrerad 34/40.

"Hälsningar", bildstorlek 20 x 15 cm.

Ej examinerad ur ram.

Klubbat pris
172
1 938
179
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (20 bud)
19 jul 2020 19:54
172 EUR
19 jul 2020 18:15
162 EUR
19 jul 2020 18:03
152 EUR
19 jul 2020 18:01
142 EUR
19 jul 2020 17:58
132 EUR
19 jul 2020 17:58
125 EUR
19 jul 2020 17:57
122 EUR
19 jul 2020 17:57
112 EUR
19 jul 2020 17:52
110 EUR
19 jul 2020 17:52
100 EUR
19 jul 2020 17:52
100 EUR
18 jul 2020 21:12
95 EUR
17 jul 2020 22:14
90 EUR
17 jul 2020 22:14
88 EUR
17 jul 2020 22:14
85 EUR
17 jul 2020 22:14
80 EUR
15 jul 2020 16:13
75 EUR
11 jul 2020 11:39
70 EUR
11 jul 2020 11:39
65 EUR
10 jul 2020 20:35
50 EUR