Konst GrafikFinnish prints
1247753
Kimmo Kaivanto
(Finland, 1932-2012)
Kimmo kaivanto, serigrafi, signerad och daterad -95, numrerad 33/40.

KIMMO KAIVANTO, serigrafi, signerad och daterad -95, numrerad 33/40.

"Bron", bildstorlek 20 x 15 cm.

Ej examinerad ur ram.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Slutpris
241
2 496
285
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (27 bud)
19 jul 20:47
241 EUR
19 jul 20:47
225 EUR
19 jul 20:45
221 EUR
8
19 jul 20:45
201 EUR
19 jul 20:44
191 EUR