Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

1158398
SKÅP, svensk rokoko, 1700-talets andra hälft.
SkÅp, svensk rokoko, 1700-talets andra hälft.

Fanerat med alm. Beslag av förgylld mässing. Bakom dörrpar tre hyllplan och tre små lådor. Underdel med fyra lådor. Längd 166, bredd 62, höjd 231 cm. Nyckel finns.

Senare fötter, senare lås, två små nyckelskyltar saknas, fanerlagningar, fanerskador, torksprickor.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - B6

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

8 200
776
847
Utropspris
15 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (8 bud)
23 maj 15:12
8 200 SEK
23 maj 15:12
7 900 SEK
22 maj 21:41
7 500 SEK
22 maj 10:24
2 200 SEK
21 maj 15:08
2 000 SEK