Det är enkelt att bjuda på slagauktion!

Vilket av dessa fyra alternativ passar dig bäst?

1. Bjud via telefon 2. Bjud live online
3. Lämna ett inropsuppdrag
4. Bjud med spade direkt i auktionssalen

Läs mer och registrera dig

1227386
Empire
(1810-1840)
Ljusstakar, biedermeier, sannolikt tyskland, 1800-talets första hälft.

LJUSSTAKAR, Biedermeier, sannolikt Tyskland, 1800-talets första hälft.

Ljusstakar av målad metall. Höjd 20 cm.

Smärre slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V31

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

3 dagar 3 timmar
2 500
237
258
Utropspris
4 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 2 700 SEK. Läs mer.
Budhistorik (3 bud)
25 maj 8:15
2 500 SEK
23 maj 10:12
2 000 SEK
22 maj 21:13
300 SEK