1227386
Empire
(1810-1840)
Ljusstakar, biedermeier, sannolikt tyskland, 1800-talets första hälft.

LJUSSTAKAR, Biedermeier, sannolikt Tyskland, 1800-talets första hälft.

Ljusstakar av målad metall. Höjd 20 cm.

Smärre slitage.

Utropspris
4 000 SEK