1240865
PG Thelander
(Sverige, Född 1936)
Pg thelander, skulptur, patinerad brons och metall. signerad och numrerad ÄÄ xi.

PG THELANDER, skulptur, patinerad brons och metall. Signerad och numrerad ÄÄ XI.

Äpplen på hylla. Höjd cirka 14 cm, bredd 17,5 cm.

Obetydliga skrapmärken. Något avnött patinering.

Marcus Kinge
Marcus Kinge
Specialist Grafik
+46 (0)739 40 08 27

Utropspris
8 000 SEK