1246318
Ivan Jordell
(Sverige, 1901-1965)
Ivan jordell, olja på pannå, signerad.

IVAN JORDELL, olja på pannå, signerad.

Landskap. 37 x 45 cm.

Bakom glas, ej examinerad ur ram. Färgbortfall.

Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

Utropspris
3 000 SEK