Justus Lundegård

(Sverige, 1860-1924)
Justus Lundegård
(Sverige, 1860-1924)

JUSTUS LUNDEGÅRD, olja på duk, signerad och otydligt daterad.

Motiv från Italien. 47 x 66 cm.

Smärre fläckar. Vågigt duk.

Utropspris
3 000 SEK