Konst Klassisk svensk konst
1246322
Emilia Lönblad
(Sverige, 1865-1946)
Emilia lÖnblad, olja på duk, signerad.

EMILIA LÖNBLAD, olja på duk, signerad.

Damporträtt. A tergo intyg. 64 x 56 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Placering: Tavelvagn (bakom utlämningen)
Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Inga bud
0
0
0
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (0 bud)