Madeleine Pyk – en samling F769

ROLEX, Oyster Perpetual, Datejust, chronometer, armbandsur, 26 mm.

18K guld, automatisk, safirglas, datum, viklås, 18K guldlänk, box.
Boett ref.nr. 69178.
Serienr B269358.
Boettnr 69000A.
Kaliber 2135.
Urverkets serienr 345506.
Länknr 6251, K8.

Smärre slitage. Nagg på glasets kant. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.

Utropspris
4 000 EUR