Ewa-Marie Rundquist

(Sverige, Född 1958)
Ewa-Marie Rundquist
(Sverige, Född 1958)

EWA-MARIE RUNDQUIST, fotografi signerad och numrerad 1/1 a tergo.

"Vallmo nr 13", 2015.
Pigment Print, bildyta 99 x 66 cm.

Ej examinerad ur ram.

Klubbat pris
18 500
1 642
1 713
Utropspris
15 000 SEK
Budhistorik (22 bud)
10
1 jul 2020 19:50
18 500 SEK
9
1 jul 2020 19:48
18 000 SEK
10
1 jul 2020 19:47
17 500 SEK
9
1 jul 2020 19:47
17 500 SEK
10
1 jul 2020 19:47
17 000 SEK
9
1 jul 2020 19:47
16 500 SEK
10
1 jul 2020 19:46
16 000 SEK
9
1 jul 2020 19:44
15 500 SEK
10
1 jul 2020 19:44
15 000 SEK
9
1 jul 2020 19:44
15 000 SEK
10
1 jul 2020 19:44
14 500 SEK
9
1 jul 2020 19:27
14 000 SEK
8
1 jul 2020 19:27
13 700 SEK
8
30 jun 2020 22:01
13 500 SEK
30 jun 2020 22:01
13 000 SEK
25 jun 2020 22:43
12 500 SEK
25 jun 2020 0:22
12 000 SEK
24 jun 2020 21:00
8 000 SEK
24 jun 2020 15:22
5 400 SEK
24 jun 2020 10:12
5 200 SEK
23 jun 2020 20:15
5 000 SEK
23 jun 2020 16:04
1 000 SEK

Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)702 63 70 57