Ewa-Marie Rundquist

(Sverige, Född 1958)
Ewa-Marie Rundquist
(Sverige, Född 1958)

EWA-MARIE RUNDQUIST, archival pigment print. Signerad och daterad 2014 a tergo och numrerad 1/3.

"Vallmo nr 39". Bildyta 39 x 25 cm.

Ej examinerad ur ram

Klubbat pris
11 500
1 015
1 059
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (30 bud)
9
1 jul 2020 19:57
11 500 SEK
10
1 jul 2020 19:54
11 000 SEK
1 jul 2020 19:53
10 500 SEK
10
1 jul 2020 19:53
10 500 SEK
1 jul 2020 19:51
9 700 SEK
9
1 jul 2020 19:50
9 500 SEK
1 jul 2020 19:50
9 500 SEK
9
1 jul 2020 19:36
8 700 SEK
1 jul 2020 19:14
8 500 SEK
9
1 jul 2020 19:14
8 500 SEK
1 jul 2020 18:21
6 700 SEK
8
1 jul 2020 18:21
6 500 SEK
8
1 jul 2020 13:09
6 200 SEK
1 jul 2020 13:09
6 000 SEK
1 jul 2020 12:04
5 700 SEK
8
1 jul 2020 12:04
5 500 SEK
8
30 jun 2020 22:00
5 200 SEK
30 jun 2020 22:00
5 000 SEK
30 jun 2020 12:59
4 500 SEK
30 jun 2020 12:59
4 300 SEK
30 jun 2020 12:58
4 100 SEK
30 jun 2020 12:58
3 900 SEK
29 jun 2020 23:19
3 700 SEK
29 jun 2020 23:19
3 500 SEK
29 jun 2020 17:55
3 400 SEK
28 jun 2020 23:17
3 200 SEK
26 jun 2020 21:01
3 000 SEK
26 jun 2020 11:46
2 200 SEK
23 jun 2020 22:40
2 000 SEK
23 jun 2020 20:31
300 SEK

Marcus Kinge
Marcus Kinge
Specialist grafik
+46 (0)739 40 08 27