1238282
Felix Odell
(Sverige, Född 1976)
Felix odell, c-print. signerad och daterad 2012 a tergo. numrerad 1/7.

FELIX ODELL, c-print. Signerad och daterad 2012 a tergo. Numrerad 1/7.

Utan titel. Bildyta 39 x 49 cm.

Ej examinerad ur ram.

Marcus Kinge
Marcus Kinge
Specialist konst
+46 (0)739 40 08 27

Slutpris
2 500
239
268
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
1 jul 17:15
2 500 SEK
1 jul 17:07
2 200 SEK
1 jul 17:01
2 000 SEK
1 jul 17:00
1 800 SEK
1 jul 16:01
1 700 SEK