Henrik Bonnevier

(Sverige, Född 1973)
Henrik Bonnevier
(Sverige, Född 1973)

HENRIK BONNEVIER, C-print. Signerad och daterad 2018. Numrerad 2/3.

"Trollskogen Skinskatteberg, Sweden". Bildyta 50 x 68 cm.

Ej examinerad ur ram.

Klubbat pris
5 300
470
491
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (22 bud)
10
1 jul 2020 19:00
5 300 SEK
11
1 jul 2020 19:00
5 100 SEK
10
1 jul 2020 18:28
4 900 SEK
11
1 jul 2020 18:11
4 700 SEK
10
1 jul 2020 17:52
4 000 SEK
9
1 jul 2020 13:10
3 800 SEK
10
30 jun 2020 23:29
3 600 SEK
28 jun 2020 22:01
3 400 SEK
10
28 jun 2020 22:01
3 400 SEK
28 jun 2020 16:53
3 200 SEK
9
28 jun 2020 16:53
3 000 SEK
9
27 jun 2020 16:39
2 900 SEK
27 jun 2020 16:39
2 700 SEK
26 jun 2020 23:43
2 600 SEK
8
25 jun 2020 23:33
2 400 SEK
25 jun 2020 18:45
2 200 SEK
25 jun 2020 16:37
2 000 SEK
24 jun 2020 18:24
1 300 SEK
23 jun 2020 21:18
1 000 SEK
23 jun 2020 20:16
600 SEK
23 jun 2020 20:06
500 SEK
23 jun 2020 18:25
300 SEK

Marcus Kinge
Marcus Kinge
Specialist grafik
+46 (0)739 40 08 27