SPELBORD, 1700-talets slut, Directoire.

Mahogny med dekor i mässing. Med låda i sarg. Diam 87 h 77 cm

Skador, spricka, slitage.

Klubbat pris
8 201
715
748
Utropspris
10 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
26 jul 2020 18:30
8 201 SEK
26 jul 2020 18:30
8 001 SEK
23 jul 2020 9:53
6 500 SEK
23 jul 2020 8:48
6 000 SEK
19 jul 2020 23:34
5 500 SEK
19 jul 2020 10:43
5 000 SEK
18 jul 2020 13:58
1 000 SEK
16 jul 2020 7:12
300 SEK