JARDINIERE, 1800-talets senare del, Barockstil.

Driven mässing och ek. Dekor med barn. L 53, b 30 h 83 cm.

Slitage.

Klubbat pris
2 700
256
293
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
23 jul 2020 22:46
2 700 SEK
23 jul 2020 22:46
2 500 SEK
23 jul 2020 9:55
2 200 SEK
21 jul 2020 6:16
2 000 SEK
20 jul 2020 9:41
1 000 SEK
16 jul 2020 8:55
650 SEK
16 jul 2020 7:11
300 SEK