1243544
MODELLSKEPP, tidigt 1900-tal
Modellskepp, tidigt 1900-tal.
Modellskepp, tidigt 1900-tal.
Modellskepp, tidigt 1900-tal.
Modellskepp, tidigt 1900-tal.
Modellskepp, tidigt 1900-tal.
Modellskepp, tidigt 1900-tal.
Modellskepp, tidigt 1900-tal.
Modellskepp, tidigt 1900-tal.
Modellskepp, tidigt 1900-tal.
Modellskepp, tidigt 1900-tal.

Målat trä med tre master. Segel av textil. På löst ställ. Längd 87 cm, höjd 70 cm.

Skador. Delar saknas. Lagningar.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Slutpris
7 000
679
804
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (20 bud)
24 jul 9:12
7 000 SEK
24 jul 9:12
6 800 SEK
24 jul 9:04
6 600 SEK
24 jul 9:04
6 400 SEK
24 jul 9:03
6 200 SEK