Madeleine Pyk – en samling F769

SPEGEL, senempire, 1800-talets första hälft.

Fanerad med mahogny med intarsiadekor. Fasettslipat glas. Höjd 112, bredd 45 cm.

Fanerskador. Torrsprickor. Smärre slitage.

Klubbat pris
850
81
92
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
26 jul 2020 10:07
850 SEK
26 jul 2020 10:07
800 SEK
24 jul 2020 16:34
750 SEK
24 jul 2020 16:34
700 SEK
24 jul 2020 16:34
650 SEK
24 jul 2020 16:34
600 SEK
17 jul 2020 21:48
550 SEK
17 jul 2020 15:06
500 SEK
16 jul 2020 11:24
300 SEK
Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703