DEKORDELAR, ett par, skuret trä. Qingdynastin, 1800-tal.

Skuren dekor av ryttar till häst. Mått 53x40,5x2 cm.

Slitage.

Klubbat pris
1 000
95
109
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (4 bud)
30 aug 2020 17:44
1 000 SEK
23 aug 2020 23:06
600 SEK
22 aug 2020 19:56
550 SEK
22 aug 2020 18:52
500 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02