FIGURIN, silver, Kina tidigt 1900-tal.

Föreställande Sholaou.
Höjd 3,5 cm.
Vikt 3,1 g.

Åldersrelaterat slitage. Anlupen.

Klubbat pris
40
453
42
Utropspris
150 EUR
Budhistorik (3 bud)
26 aug 2020 11:11
40 EUR
26 aug 2020 11:11
35 EUR
23 aug 2020 12:13
30 EUR