ALBUMBLAD, gouache med tusch på papper. Indien, sent 1800-tal/tidigt 1900-tal.

Kvinna i palatsmiljö. Bildmått 19,5x11 cm. På textilklädd ram.

Ej examinerad ur ram. Smärre fläckar. Slitage. Blekt.

Klubbat pris
600
53
55
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (8 bud)
30 aug 2020 14:47
600 SEK
29 aug 2020 14:58
550 SEK
29 aug 2020 14:58
500 SEK
29 aug 2020 14:58
500 SEK
29 aug 2020 11:31
450 SEK
29 aug 2020 11:30
421 SEK
29 aug 2020 10:32
350 SEK
28 aug 2020 20:07
300 SEK